De Nederlandse tak van Tente Wielen, fabrikant van mobiliteitsoplossingen met wielen en zwenkwielen, was al jaren gevestigd in Nieuw-Vennep. Daar had het van origine Duitse bedrijf de beschikking over een pand van 1.200 m2 kantoor, magazijn en assemblageruimte. Omdat de logistiek voortaan in België gecentraliseerd zou worden, werd het pand in Nieuw-Vennep te groot en moest er worden gezocht naar nieuwe kantoorruimte voor de sales medewerkers. Die ruimte werd gevonden in de Hoofddorpse Zuidtoren.
“Ons pand in Nieuw-Vennep was eigendom en moest dus worden verkocht”, vertelt directeur Claude Cardoen. “Op zoek naar een potentiële makelaar voor die verkoop, hielden we gesprekken met verschillende partijen. Schenk Makelaars stond ook op die lijst, omdat zij 18 jaar geleden ons voormalige pand voor ons kochten. Schenk kwam uiteindelijk als beste match voor het begeleiden van de verkoop uit de gesprekken.
Tijdens de pitch stonden alle parameters de goede kant op. Qua gevoel en communicatie. Stephan Spillenaar en zijn collega’s waren heel reactief en vulden onze vragen van A tot Z in. Daarom besloten we dat Schenk Makelaars naast de verkoop van het pand in Nieuw-Vennep voor ons ook op zoek mocht naar nieuw te huren kantoorruimte voor de overblijvende medewerkers. Wij hadden hiervoor zo’n 150 m2 nodig en we wilden in de regio blijven, omdat ons personeel in de buurt woont.
Met Zuidtoren enorm geholpen
De markt voor dergelijke kleine oppervlakken bleek niet zo groot. Maar Schenk Makelaars kwam toch met diverse voorstellen, waaruit 3 voor ons interessante panden naar voren kwamen. Hoewel de Zuidtoren aan de Taurusavenue 1a als een van die 3 aanvankelijk om verschillende redenen te hoog gegrepen leek, hebben ze ons enorm geholpen met de onderhandelingen en oplossingen om toch voor deze locatie te kunnen kiezen.
En ook voor de verkoop van ons oude pand hebben de mensen van Schenk Makelaars hun uiterste best gedaan. Alles was altijd zeer stipt. Het contact was heel aangenaam en fijn, maar ook rationeel en zakelijk. Dat was prettig.
Positieve geluiden
Inmiddels zijn onze collega’s naar de nieuwe kantoorruimte in de Zuidtoren verhuisd en ik hoor alleen maar positieve geluiden. De bereikbaarheid en het comfort van de locatie vindt men fijn. Maar ook de moderne omgeving en het groen rondom, dat er ondanks de infrastructuur rond het gebouw toch is. Men werkt er heel graag en nu zelfs liever dan op de oude locatie. De Zuidtoren in Hoofddorp was dus een juiste keuze.
Zal opnieuw voor Schenk Makelaars kiezen
Claude kijkt terug op een aangename samenwerking voor zowel de verkoop als aanhuur: “Ik kan Schenk Makelaars alleen maar aanbevelen voor iemand die een zakelijk pand zoekt of wil verkopen. Als het voor Tente Wielen in de toekomst nodig is, zal ik opnieuw voor Schenk kiezen.”